Vylezte ze sklepů a garáží: 

28.12. 2012 Vylezte ze sklepů a garáží jinak

28. Září 2012

Bez komentáře

Letošní ročník proběhne v úplně jiném měřítku, než kdy předtím. Hlavním organizátorem akce je Dům dětí a mládeže (DDM) Český Těšín, které získalo pro realizaci soutěže prostředky z programu „Mládež v akci“ z fondů EU, jakožto mezinárodní projekt polsko-české spolupráce. Spoluorganizátory pak občanské sdružení Petrklíč a polské Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem“. Z toho rovněž pramení účast českých a polských kapel v soutěži (viz. line up výše). Rovněž porota bude mít míchané složení. Bude složena z Martin Roženek (kapela Ador Dorath), Ivoš Doseděl (rovněž Ador Dorath) a Marcin Wieczorek (redaktor portálu halocieszyn.pl a člen kapely Radogost)

Číst celý článek...

Vylezte ze sklepů a garáží 5. ročník

22. Červenec 2012

Bez komentáře

Vylezte ze sklepů a garáží 5. ročník

VŠEM PŘÍZNIVCŮM HUDBY AHOJ, vítejte v dalším letos již V. ročníku soutěže pro mladé hudební amatérské skupiny.

Termín konání akce: 28.9. 2012 Malcovna Český Těšín hodina bude upřesněna podle počtu přihlášených kapel.

Určeno všem mladým amatérským hudebním skupinám z Moravskoslezského kraje a Horního Slezska (Polsko) do 30 let.

Celá akce je postavena na podpoře volného času mládeže, při níž bude odbornou i laickou porotou vybráno jedno nejlepší hudební uskupení, které bude odměněno poukazem na nahrávání v profesionálním studiu.

Číst celý článek...

Vylezte ze sklepů a garáží – 4. ročník soutěže pro mladé hudební amaterské skupiny

2. Listopad 2011

Bez komentáře

Letos jsme se opět zapojili do příprav již IV. ročník soutěže pro mladé hudební amatérské skupiny. Soutěž proběhne v sobotu 5. 11. 2011 v klubu Dziupla Český Těšín ve 14,00 hodin. Přihlásit se mohou mladé amatérské hudební skupiny do 26 let. Celá akce je postavena na podpoře volného času mládeže, při níž bude odbornou i [...]

Číst celý článek...