Aneta Polhošová

Ahoj, moje jméno je Aneta, ale všichni jsou zvyklí mi říkat “Antex”.Je mi 20 let. Jsem z České republiky, přesněji narozená v Ostravě, ale momentálně působím jako dobrovolnice v Českém Těšíně.

O Petrklíči jsem se poprvé dozvěděla úplnou náhodou přes jinou společnost, u které jsem byla na první stáži. Stáž byla na stejném místě, kde momentálně vykonávám svou dobrovolnickou činnost, a to v Českém Těšíně. Reálně mám dvě pozice a to v kanceláři, kde pomáhám s různými činnostmi, všechny, které jsou spojené s kanceláří. Druhá pozice je čajmanka, kdy připravuji různé čaje na akcích Petrklíče.

Z celkových činností mě nejvíc baví příprava čaje. Výhodou čajmana je, že se učí po celý čas, s každým novým čajem. Další výhodu bych i zmínila, že v dobrovolnictví se můžeš naučit hodně novým věcem, poznat nové a zajímavé lidi, případně zlepší jazykovou znalost. Já takovou cestou získala lepší jazykovou úroveň jazyka slovenského, polského a anglického. Koníčky ve volném čase Kromě umění samoučení, se věnuji výrobě bižuterie - přesněji jde o náramky, náhrdelníky (prozatím jednodušší), výroba lapačů snů, malba a kresba obrazů, objevování nových kultur a vaření podle těchto kultur - nejvíc Asie, Čína, Japonsko, Polsko a Egypt. Mám velmi ráda procházky přírodou sama nebo s blízkými přáteli, v relaxační náladě také posezení v čajovně u dobrého čaje nebo dýmky. V čajovně mě skoro vždy potkáte 😀.

 

A zde je link na můj mini projekt – vlastní web, který je teprve na začátku – v rozběhu: www.spiritual-alishan.com

Součástí projektu