Salome Agladze

Jsem člověk, který stále hledá nové příležitosti, nové lidi, se kterými se může seznámit a spřátelit, nové kultury a země, které může poznávat. Rád se také pokouším překonávat výzvy a vystupovat ze své komfortní zóny. Tyto zkušenosti mě v průběhu života formovaly v lepšího, chápavějšího a otevřenějšího člověka. Mám také uměleckou stránku, kterou mohu vyjádřit prostřednictvím své kreativity.

Myslím, že jsem také klidný člověk, což mi umožňuje řešit situace bez paniky. Noví přátelé, nové příležitosti, nové výzvy, nové zážitky. Schopnost pomáhat druhým, dávat, aniž bych za to něco očekával. To znamená, že mohu vystoupit ze své komfortní zóny a stát se ještě soucitnějším člověkem.

Znamená to, že mohu dát své prostředky těm, kteří je potřebují, a udělat něco dobrého ve světě. Znamená to také, že si mohu vychutnat nové druhy jídla, které miluji. Už jsem tu a tam dobrovolničila, ale vždycky jsem to chtěla dělat dlouhodobě.

Dobrovolnictví miluji, protože je oproštěno od chamtivosti firem a je plné lidí, kteří jsou soucitní a chtějí pomáhat druhým.

Vždy jsem měl silnou touhu pomáhat lidem a komunitám, ať už svými znalostmi, nebo ochotou porozumět jejich problémům.

Pro mě jako člověka, který v životě stále hledá něco nového, to byla perfektní příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a zároveň být nápaditá pro ostatní. Jsem v nové zemi, učím se nový jazyk, poznávám nové lidi a získávám nové zkušenosti, to už nemůže být dokonalejší.

Součástí projektů